Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

 
Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,
 
Temelleri 1955 yılında atılan , 1982 yılından bu yana İbrahim Polat Holding A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Grubumuz, engin bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü ile bugüne dek samimi ve sürdürülebilir projelere imza atıp, insanoğluna daha konforlu, daha çağdaş ve daha güvenli bir yaşam ortamı sunma çabasında olmuştur.
 
Birçok şirket yaşlandıkça dinamizmini kaybeder oysa yenilikçi ve yaratıcı düşünce yapısına sahip Grubumuz yıllar ilerledikçe gençleşiyor.  Polat Ailesinin üç farklı kuşağıyla,  işinin en iyisi profesyonelleri yönetim çatısında harmanlayabilen Grubumuz,  çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü mali yapısı ile faaliyet gösterdiği iş kollarında örnek olarak gösterilmektedir.  
 
İş kollarımız açısından kaydetmekte olduğumuz dengeli ve çok yönlü gelişme,  mali bünyemizin güçlenmesini sağlayarak  önümüzdeki yıllarda  Grubumuzun ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.  Bu yolda  attığımız doğru adımlar, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem, doğru,  şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımız ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle başarımızı sürdürüyoruz. Kârlı, verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
 
Yenilikçilik “sürdürülebilir başarı”nın temel anahtarıdır. Bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz.
 
Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır. İçinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda üretimimizle, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle, müşterilerimize, çalışanlarımıza, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.
 
İbrahim Polat Holding ailesi olarak geleceğe umutla bakıyoruz.
 
Tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
 
 
İBRAHİM POLAT